medycyna estetyczna

Augmentacja punktu G

Augmentacja punktu G

Punkt G uważany jest za najbardziej erogenną strefę kobiecego ciała. Znajduje się w przedniej ściance pochwy. To mocno unerwione zgrubienie powoduje intensywne doznania podczas stosunku.

Powiększanie punktu G to nowoczesna i niechirurgiczna metoda mająca na celu ujędrnienie i uwydatnienie punktu G.Zabieg szczególnie dedykowany dla kobiet, które nie odczuwają rozkoszy podczas stosunku płciowego. Problem braku orgazmu narasta wraz z wiekiem, ponieważ z upływem lat dochodzi do zmniejszenia tego miejsca oraz do obniżenia liczby receptorów czuciowych odbierających bodźce rozkoszy.

Przebieg zabiegu: 

Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego , a co za tym idzie uwydatnieniu punktu G. Przeprowadzany jest on w znieczuleniu miejscowym i trwa zaledwie 20-30 minut.

Efekty zabiegu

Dzięki powiększeniu punktu G jest on mocniej stymulowany podczas stosunku, co skutkuje intensyfikacją doznań seksualnych. Zabieg daje długotrwały efekt utrzymujący się od 1 do 2 lat. Powiększenie punktu G nie wymaga okresu rekonwalescencji – pacjentka  może podjąć współżycie już po 4 godzinach od zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Menstruacja;
  • Ciąża;
  • Choroby nowotworowe;
  • Infekcje okolic intymnych

 

Specjaliści przeprowadzający zabieg:

Doktor nauk medycznych, ginekolog położnik  Maciej Żukowski


Czytaj więcej


Sprawdź pełen cennik