medycyna estetyczna

Orgasmic shot

Orgasmic shot

Orgasmic shot (O-shot) to zabieg polegający na podaniu skoncentrowanego preparatu płytek krwi (osocze bogatopłytkowe- PRP) w okolicę łechtaczki i w obręb przedsionka i przedniej ściany pochwy.

Dysfunkcje seksualne dotykają bardzo wiele kobiet w różnym etapie ich życia (m.in. po urodzeniu dziecka, w okresie przekwitania). Procesy starzenia mogą prowadzić do trudności z osiągnięciem orgazmu, obniżenia libido, suchości pochwy i bólu podczas stosunków seksualnych, a w efekcie tego może powodować rezygnację z życia seksualnego.

Do tej pory nie było skutecznej metody, która potrafiłaby ten problem zlikwidować bądź złagodzić. Obecnie medycyna przychodzi z pomocą, oferując zabieg O-Shot.

Zabieg adresowany jest także do kobiet dążących do poprawy życia seksualne. O-Shot pomoże zwiększyć doznania w czasie stosunku i ułatwi osiąganie orgazmu – zarówno łechtaczkowego, jak i pochwowego. W efekcie mezoterapii okolic intymnych dochodzi do ich regeneracji; strefy erogenne stają się bardziej wrażliwe, co z kolei przekłada się na większą przyjemność ze stosunku.

Zabieg zaleca się również kobietom borykającym się m.in. z nawracającymi stanami zapalnymi miejsc intymnych. Jest również niezwykle skuteczny w leczeniu liszaja twardzinowego.
O-SHOT jest nowością w poprawianiu jakości życia seksualnego. Pozwoli Ci na nowo odkryć swoją kobiecość i cieszyć się nią w pełni.

Wskazania do zabiegu

O-Shot (Orgasm-Shot) ma na celu ułatwienie osiągnięcia orgazmu zarówno łechtaczkowego jak i pochwowego, zwiększenie popędu seksualnego oraz lepsze odczucia seksualne. O-Shot zmniejsza również ból podczas współżycia – pomaga kobietom z dyspareunią i zaburzeniami libido.

  • brak orgazmu;
  • suchość w pochwie
  • dyskomfort i bolesność w pochwie podczas współżycia seksualnego;
  • zaburzenia czucia okolic intymnych(łechtaczka, wargi sromowe, przedsionek pochwy, pochwa) prowadzące do zaburzeń w odczuwaniu przyjemności podczas współżycia seksualnego
  • nawracające zapalenia pochwy
  • liszaj twardzinowy

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg O-SHOT to jedna z najmniej inwazyjnych metod leczenia. Nie wymaga szczególnego przygotowania. W dniu zabiegu zaleca się picie dużej ilości płynów. Konieczne jest jednak przeprowadzenie klasycznego badania ginekologicznego w celu sprawdzenia, czy nie występują u pacjentki choroby lub anomalie anatomiczne uniemożliwiające zabieg.

Przebieg zabiegu

Procedura O-SHOT odbywa się w trybie ambulatoryjnym. Zaraz po zabiegu pacjentka może udać się do domu. W Klinice MiaBella zabieg ten wykonywany jest wysokiej klasy zestawów do pozyskiwania osocza bogatopłytkowego RegenKit firmy RegenLab.

Pierwszym etapem jest pobranie krwi z żyły obwodowej. W Klinice Miabella wykonuje to doświadczona pielęgniarka. Następnie jest ona odwirowywana w specjalnym urządzeniu. W ten sposób separuje się osocze o dużym stężeniu komórek, które działają regeneracyjnie. Zaraz po tym Pacjentka znieczulana jest specjalnie przygotowaną do tego celu maścią. Ponieważ materiał biologiczny pobiera się bezpośrednio od pacjentki, nie istnieje jakiekolwiek ryzyko powikłań.

W kolejnym etapie przeszkolony lekarz ginekolog uzyskanym uprzednio preparatem, bogatym w aktywne trombocyty i czynniki wzrostu ostrzykuje okolice łechtaczki oraz przedsionek i przednią ścianę pochwy. Zawarte w płynie naturalne składniki aktywują procesy naprawcze i regeneracyjne skóry. W wyniku zabiegu następuje intensywna regeneracja tkanek. Powstają nowe włókna kolagenowe i w efekcie tego pochwa stają się bardziej elastyczna i sprężysta.
Zabieg trwa około 30 minut i bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do normalnego trybu życia.

Zalecenia po zabiegu

Przez pierwsze kilka dni pacjentka może odczuwać lekki dyskomfort w okolicy wykonania zabiegu. Może również pojawić niewielkie krwawienie z miejsc po podaniu PRP. Powyższe dolegliwości powinny ustąpić po około dobie po zabiegu.
W Klinice MiaBella lekarze specjaliści wykonujący zabieg odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zaleceń po zabiegu i udzielą dokładnych wskazówek dotyczących postępowania pozabiegowego.

Jakich efektów należy się spodziewać?

W wyniku zabiegu pacjentki odczuwają poprawę w kontaktach seksualnych średnio po upływie trzech tygodni od przeprowadzenia zabiegu. Jednakże należy pamiętać, że efekty zabiegu następują u każdej pacjentki w sposób indywidualny i zależą od podłoża i nasilenia zaburzeń przez zabiegiem. Większość kobiet po zabiegu przestaje doświadczać bólu podczas stosunku. Efekty zabiegu utrzymują się około 1-2 lat. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się powtórzenie procedury 3 krotnie w odstępach 7 – 10 dniowych.

Czas trwania zabiegu: 30 min

Wymagane badania: nie

Znieczulenie: miejscowe

Pobyt w klinice: wyjście od razu po zabiegu

Przeciwwskazania: choroby zapalne i nowotworowe w obrębie narządu płciowego, ciąża, krwawienie z dróg rodnych o nieznanych przyczynach, miesiączka, nieadekwatne oczekiwania co do efektów zabiegu

Rekonwalescencja: do 7 dni

Cena: 1400 zł , drugi zabieg 1200zł, trzeci zabieg 1000