ZESPÓŁ
KLINIKI

Oferujemy precyzyjną diagnostykę,
najnowocześniejsze metody leczenia
oraz skuteczne leczenie.

specjalista okulistyki w 2005 roku ukończyła studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku. Staż podyplomowy oraz staż specjalizacyjny odbyła w Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Egzamin specjalizacyjny z Okulistyki zdała w 2012 roku. Uzyskała certyfikaty Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii z zakresu min. blepharoplastyki, wolumetrii, nici PDO,toksyny botulinowej,wypełniaczy i in. Uczestniczy w wielu konferencjach Okulistycznych krajowych i międzynarodowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu (min jaskry, AMD, retinopatii cukrzycowej,wad refrakcji),operacjami plastycznymi powiek, usuwaniem guzów powiek z rekonstrukcją powiek oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Edukacja

• W 2005 roku ukończyła studia na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku.
• Staż podyplomowy oraz staż specjalizacyjny odbyła w Oddziale Okulistyki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku.
• Egzamin specjalizacyjny z Okulistyki zdała w 2012 roku.

Uzyskała certyfikaty Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii z zakresu min. blepharoplastyki,wolumetrii, nici PDO,toksyny botulinowej,wypełniaczy i in.

Uczestniczy w wielu konferencjach Okulistycznych krajowych i międzynarodowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

NIE CZEKAJ! Umów się na konsultację.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 9.00 – 18.00
SOBOTA: 8.00-12.00

Artykuły

Aktualne tematy